סטרטאפים ישראלים יתחרו על קבלת מימון במסגרת Booking.com.

שישה סטרטאפים ישראלים יתחרו על קבלת מימון במסגרת תכנית Booster Lab שמקיימת Booking.com בתל אביב 9 סטארט אפים צעירים בתחום התיירות ישתתפו בשלושה ימים של סדנאות ומנטורינג עם אפשרות לקבל מימון של עד 25,000 יורו

Booking.com, אחת מחברות המסחר האלקטרוני הגדולות בעולם ומובילה בתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית, הודיעה כי תשעה סטרטאפים המפתחים פתרונות לתחום התיירות והנמצאים בשלבי התפתחות מוקדמים הוזמנו לקחת חלק בתוכנית Booster Lab השניה של Booking.com הנערכת בישראל. התכנית תתקיים במשרדי Mindspace בתל אביב, בתאריכים 6-8 במארס, כאשר מתוך הסטארט אפים המשתתפים נמנים שישה סטארט אפים ישראלים.

במסגרת תכנית בת שלושה ימים, ישתתפו הסטרטאפים בסדרה של סדנאות מעשיות ומפגשי מנטורינג של אחד על אחד עם מומחי Booking.com. התוכנית תגיע לשיאה עם האפשרות שתינתן לסטרטאפים להציג את תכניות הצמיחה שלהם בפני צוות שופטים ולזכות במימון שבין 10,000 ל- 25,000 יורו.

ישראל נבחרה להיות בין הראשונות לארח את תכנית Booster Lab.התכנית שתתקיים בתל אביב היא השניה בסדרה של תכניות סוף שבוע קצרות ואזוריות שמתוכננות להתקיים ברחבי העולם לאורך שנת 2018. התכניות נועדו להעניק לסטרטאפים בשלבים מוקדמים הפועלים בתחום התיירות, תובנות, כלים וכישורים הנדרשים לצמיחתם והגדלת השפעתם בתחום.

“אנו נרגשים לארח את הסטרטאפים פורצי הדרך הללו ב-Booster Lab של תל אביב בחודש הבא”, אמר דיוויד ויסמנס, סמנכ”ל פיתוח מוצרים ב-Booking.com. “תכניות אינטנסיביות אלה מאפשרות לנו להכיר מקרוב, לספק השראה ובסופו של דבר לממן חלק מהחדשנות הגדולה הבאה בתחום התיירות. תיירות וטכנולוגיה הולכות יד ביד, ובאמצעות אירועי Booster Lab אנו מעוניינים לזהות ולתמוך בדור הבא של חלוצי התחום כבר בשלב מוקדם של ההתפתחות שלהם. אנו מסייעים לקדם את המסע שלהם לבניית השפעה משמעותית בתעשיית התיירות הגלובלית אשר משתנה במהירות”.

TRAVEL באזז.

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך